Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis termínů rybářského kroužku MO Hostivice

Zdravím všechny příznivce rybářské duše a hlavně svoje Okouny,

na úvod Vám všem chci popřát v Novém roce 2018 všechno dobré a ještě lepší. Věřím, že se opět podaří dalším členům osvojit si pravidla rybolovu dle regulí zákona a rozpoznávání flory a fauny našich vod a jejich okolí. Ostatně je to mým cílem, aby z mých svěřenců vyrostli rovní chlapi, kteří budou ctít nejen rybářská pravidla a chránit naši přírodu a její krásy. Jen tak budou jí samotnou odměněni. Mimo to získají i oprávnění k rybolovu na revírech ČRS, a mohou se stát významnou pomocnou silou rybářského kroužku, neboť získáním rybářského lístku a povolenky se jim dveře kroužku nezavírají. 

A teď k jarním termínům schůzek rybářského kroužku. Do níže vložené tabulky jsem vepsal data schůzek a ostatních aktivit, které nemohu opomenout. Snažil jsem se termíny naplánovat tak, aby vyhovovali zejména členům kroužku. Bohužel do některých víkendů se mi vkradly soukromé i pracovní aktivity, které musím splnit. Tak, prosím, přijměte mou omluvu. Ve dnech i časech se nic nemění, jedná se stále o soboty v době od 8 do 12 hodin. Kontakty jsou také stále stejné oldrichsimon@seznam.cz a mbt: 607 135 480. Na první letošní schůzce budu nápomocen s vyplněním povolenek za loňský rok a budu v klubovně i na večer od 17 do 19 hodin.

Schůzky stále probíhají v naší klubovně v Novotného ulici a lovit budeme na našich revírech - rybník Skála a revitalizovaná nádrž v Jenečku. Členská schůze, která je do tabulky vepsaná, není povinná pro členy kroužku. Týká se členů výboru MO Hostivice a dospělých členů organizace. Pokud bude zájem, je možné po jejím ukončení zakoupit povolenku eventuálně vyřídit jinou členskou administrativu. Ceny jsou stejné jako v roce loňském: zápisné 100,-Kč (noví členové); členství 100,-Kč; povolenka ÚS Praha 300,-Kč a celosvazová 750,-KČ. Mj platí i v letošním roce akce ČRS ÚS  Praha první povolenka zdarma. Pokud dojde k nějakým změnám, budu Vás včas informovat.

Datum schůzky Místo konání
13.1. vyplnění povolenek za rok 2017 Klubovna
20.1. Klubovna
10.2. členská schůze  Klubovna OPS Strahovský Chýně
24.2. Klubovna
10.3. Klubovna
24.3. Klubovna
7.4. Klubovna
21.4. Klubovna
5.5. Klubovna
19.5. Klubovna
2.6. Klubovna
9.6.  sraz v 7:00 Klubovna – OPS Strahovský Chýně závody

Závěrem děkuji všem zainteresovaným členům, rodičům a také všem co rybářský kroužek podporují.

Petrův zdar

Váš Olda Simon