Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní start mladých rybářů

4. 9. 2019

Petrův zdar všem vodním příznivcům,

opět nám nastává čas po prázdninách, ve kterém se budeme setkávat u vody a kolem vody. Kolem vody píšu proto, že nejen samotný rybolov je pracovní náplní rybáře. A nejen proto. Během letních dní jsem pár dní a večerů na rybách strávil. Na ty chvíle jsem se těšil, připravoval. A u vody? Tvrdá realita zvrátila radostné očekávání, že se jeden osvěží v milované řece a pak si zarybaří. Místo toho jsem téměř pokaždé dvacet minut uklízel a láteřil na bordeláře. Ale nakonec jsem si to stejně užil. Dokonce jsem splnil, byť jen částečně, dlouhodobý politický úkol - chytit pěkného candáta při lovu úhoře. A o tom to všechno je, o těch krásných náhodách.

Každý přece víte, že ryby ve vodě nejsou samozřejmostí. Je třeba se o ně starat a prostředí kolem vod udržovat v čistotě a pořádku. Věřím,že pokud jste některé revíry o prázdninách navštívili, určitě jste po sobě řádně uklidili, aby nikdo nepoznal, že se u vody něco dělo. I letos na podzim bych byl rád, kdybychom se sešli zase u nějaké brigády. Myslím si, že těch pár hodin s hráběmi a kolečkem nám prospěje.Těm, kteří se zúčastnili jarního sekání a úklidu revíru Na Ohrádkách patří veliký dík a obdiv, jak to šlo všem od ruky. Byli jste prostě báječní.

No a proto, že se už tady dost dlouho vykecávám (to je ta profesní deformace), je na čase říci, kdy se konečně potkáme.

Český rybářský svaz, z.s.                      MO ČRS Hostivice                       Rybářský kroužek Okouni
Datum schůzky Místo konání
   
8.9. Klubovna
21.9. Klubovna
5.10. Klubovna
19.10. sraz v 7:00 - 15:00 konec OPS Strahovský Chýně závody - účast nahlásit na mail
9.11.   Zličín - Výlov Zličín návesní
17.11. Klubovna
7.12. Klubovna
Není li uvedeno jinak, scházíme se v daný termín v čase 8:00 - 12:00 v ulici Novotného 1396 vedle dětského hřiště. Změny harmonogramu  jsou možné!!!  

Těším se na Vás 

Olda Simon